Dekoracje światłem
na wesela, eventy, przyjęcia, imprezy oraz studniówki

Dekoracja światłem stała się nieodzownym elementem każdego wesela czy też eventu. Odpowiednio dobrane światło dekoracyjne tworzy niesamowity efekt oraz nadaje sali nowy, bajkowy wygląd. Nawet najpiękniejsza sala po naszej iluminacji światłem zmieni się nie do poznania.

W zależności od wielkości oraz wysokości sali, oświetlenie ruchome zamocowane jest na specjalnej rampie oświetleniowej, która posiada oczywiście wszelkie wymagane atesty. Pracujemy tylko na markowym, atestowanym sprzęcie. Bezpieczeństwo nasze oraz naszych klientów jest dla nas priorytetem. Na salach, które nie są zbyt wysokie, stosujemy tzw. wieże, o wysokości 2 m, 1.5 m, lub 1 m. Wieże dla estetyki zamaskowane są białym materiałem, co daje nam możliwość ich podświetlenia wewnątrz. To również tworzy niesamowity efekt i tworzy wspólną całość z oświetleniem sali.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, wysokiej klasy i renomowanych firm. Przy każdej realizacji na cały czas trwania imprezy wyznaczony jest profesjonalny technik-oświetleniowiec, który dba o efekty, nadzoruje sprzęt oraz dostosowuje prędkość i pracę ruchomego oświetlenia do muzyki granej podczas wesela lub eventu. Praca technika-oświetleniowca rewelacyjnie sprawdza się np. podczas krojenia tortu, kiedy całe oświetlenie ruchome skierowane jest na tort, a przy okazji także na Młodą Parę, która ten tort kroi. Ten efekt wygląda zjawiskowo na zdjęciach czy też filmie i robi niesamowite wrażenie na zgromadzonych gościach.

Podczas pierwszego tańca możemy wyeksponować Młodą Parę specjalnym oświetleniem. To bardzo ułatwia pracę fotografom oraz kamerzystom, umożliwiając im osiągnięcie niesamowitego efektu na ich materiałach.

Nasze oświetlenie dekoracyjne ( led bary oraz led pary ), są ze sobą zsynchronizowane oraz podłączone do sterownika i również obsługuje je technik-oświetleniowiec. Oznacza to, że w przeciwieństwie do konkurencji nie ustawiamy światła na konkretny jednolity kolor podczas imprezy ( chyba, że tak życzy sobie klient ). Możemy w dowolnym czasie zmienić oświetlenie sali na inny kolor, lub na wiele kolorów, ewentualnie zaprogramować w taki sposób, że oświetlenie dekoracyjne sali będzie podczas imprezy zmieniać się płynnie. O wszystkich szczegółach decyduje klient, który jest dla nas najważniejszy.

Zdarza się nam także dekorować lokale na zewnątrz. To także bardzo modne i popularne trendy. Do tego typu oświetlenia używamy specjalnego sprzętu wysokiej jakości. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji urządzenie posiada klasę odporności IP65, co pozwala na użytkowanie na zewnątrz przy trudnych warunkach atmosferycznych.

Każdą realizację tworzymy bardzo profesjonalnie, dbając o estetykę oraz najdrobniejszy szczegół podczas montażu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, jesteśmy najlepsi na rynku, o czym przekonali się już nasi liczni klienci. Również Was zapraszamy do skorzystania z naszych usług.